Contactgegevens intakecoördinatoren

Mail je vraag inclusief c.v. (verplicht) naar de betreffende intakecoördinator.

Opleiding: Intakecoördinator: E-mailadres:
Aardrijkskunde Gerhard van der Pot gerhard.vanderpot@hu.nl
Biologie Anna Verdoes
Colinda Burger
anna.verdoes@hu.nl
colinda.burger@hu.nl
Duits Nicolai Sinn
nicolai.sinn@hu.nl
Engels Jenny du Plessis
Greetje Reeuwijk
intake.lerarenopleidingengels@hu.nl
Frans Marleen IJzerman marleen.ijzerman@hu.nl
Geschiedenis Harun Guven harun.guven@hu.nl
Gezondheidszorg & Welzijn Toos van Stralen toos.vanstralen@hu.nl
Natuurkunde Henk Tober henk.tober@hu.nl
Nederlands Janneke ter Beek janneke.terbeek@hu.nl
Omgangskunde Dick Bastiaanssen dick.bastiaanssen@hu.nl
Scheikunde Bas Elema
bas.elema@hu.nl
Spaans Mariska Dinkelman mariska.dinkelman@hu.nl
Techniek Sacha Tippel sacha.tippel@hu.nl
Wiskunde Gery Gorter
Els Boonstra
gery.gorter@hu.nl
els.boonstra@hu.nl