Alumni

Hieronder vindt u gegevens van weerbaarheidstrainers die bij ons de post-hbo opleiding Trainer Weerbaarheid hebben gevolgd. U, als eventuele opdrachtgever, kunt deze trainers benaderen.

Kinderen 

Ard
Zwijnenburg 

Utrecht 

ardzwijnenburg@hotmail.com 
 
Casper
Uneken

Zwolle

casperuneken@hotmail.com

www.vechterweerd.nl 
Jeantine
Steenbergen

Zwijndrecht

jeantine@hoe-zo.eu

           
Jo
Spierings

Den Dungen 

ginajo@home.nl
 
Krijn
de Graaff

Vleuten

krijndegraaff@gmail.com
 
Marieke
Meelkop

Utrecht

info@mariekemeelkop.nl

www.mariekemeelkop.nl

Pubers/Volwassenen

Henriëtte
van Geffen-van Ferneij



Gorinchem 



hvgeffen@ziggo.nl 
 
Ivar
Spoelstra

Houten  

ivsprosafe@casema.nl  
Lauw
Korthout 

Leiden 

lauw@rezist.nl  

www.rezist.nl 
Lies
Schenk

Utrecht  

krachtwerktrainingen@gmail.com  

www.krachtwerktrainingen.nl
Robert
Rovers

Goudriaan 

r.rovers@beatittraining.nl 

www.beatittraining.nl
Hans
Ronda

Groningen

h.ronda@gmail.com
Paulien
Luiten (socioloog: gender & seksualiteit)




Amsterdam




paulien.luiten@gmail.com

Kinderen en volwassenen met een verstandelijke beperking

Sabine van Grinsven info@hier-sta-ik.nl www.hier-sta-ik.nl 

Contact

Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten